spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

RealityKolesár predáva sklad Prešov - Nižná Šebastová Strojnícka 18

Ulica: Strojnícka
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Sklady a haly
1 200 000 €

Popis nehnuteľnosti

RealityKolesár ponúka na predaj sklad v priemyselnej zóne Prešov - Nižná Šebastová, Strojnícka 18. Sklad má celkovo zastavanú plochu 4736 m2 s pozemkom a čistú plochu skladov a kancelárií 2534 m2. Pozostáva z 3 samostatných častí sklad1: 720 m2, prístavba: 271 m2 a prístrešok 333 m2, sklad2: 1217 m2, ktoré sa predávajú aj jednotlivo spolu s vlastným hygienickým zázemím a kanceláriou vo vnútri skladu. V roku 2005 bola komplexná rekonštrukcia objektu a to hlavne vnútorných priestorov, dobudovaním a prestavbou menšej časti haly na kancelárske priestory so zázemím, sociálnymi zariadeniami a novou kotolňou pre celý objekt.

Jednopodlažný, nepodpivničený jednoloďový murovaný objekt osadený na dvore v zadnej časti areálu postavený na rovinatom pozemku, objekt je využívaný ako skladovanie potravinárskeho tovaru s kanceláriou a s sociálnym zabezpečením pre zamestnancov. Spĺňa všetky hygienické požiadavky.

Konštrukčné vyhotovenie: Zvislú nosnú konštrukciu tvorí obvodové murivo hr.45 cm. s priečnym nosným systémom rozponu 10 metrov, výška 4,15 m. Základy sú ako betónové základové pásy s izoláciami. Stropná konštrukcia je vytvorená ako drevená dosková. Strecha je vytvorená oceľovým priehradovým nosníkom uložený na obvodovom murive. Strecha je sedlová, krytina strechy je z pozinkovaného plechu, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu, vráta sú plechové otvárane, dvere hladké a plechové, podlaha je v prevádzkových priestorov betónová a v sociálnych zariadeniach je z keramickej dlažby, vonkajšie omietky sú brizolitové. Vnútorné omietky sú hladké vápenné, zavedený je len elektrický prúd 230/400 V s ističmi, bleskozvod, okná sú plastové zdvojené s oceľovými mrežami. V objekte je rozvod studenej a teplej vody z centrálneho zdroja. V celom objekte je rozvod vykurovania s vlastným zdrojom - kotol na plyn a v celom objekte sú osadené panelové radiátory. V objekte areálu sú prístupové cesty v podiele a vysporiadané. Pozemok okolo skladov je v cene. 

Cena :  1.200.000,-eur. Dohoda na cene je možná. 

Bezpečný právny aj finančný servis pre zabezpečenie prevodu a financovania je v cene a zdarma ! V prípade záujmu volajte 0907 915 475 – Tomáš Kolesár.  

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
4736 m2
Úžitková plocha:
2534 m2
Zateplený objekt:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Tomáš Kolesár

Tomáš Kolesár

konateľ, maklér

  • Slovensky
  • English

Radi Vám poradíme