Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

O nás

PRAKTICKÉ DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI 

Podstatná časť našej klientely sú starší občania - dôchodcovia a pochádzajú z doporučení našich spokojných klientov.

Len za posledný rok sme predali a prenajali nehnuteľnosti s 95 % úspešnosťou. 

Spoločnosť Kolesár reality s.r.o. zaisťuje komplexný servis pri realizácii kúpy nového bývania a jeho financovania už 21 rokov. Financovanie kúpy aj pre živnostníkov a podnikateľov zabezpečujeme prostredníctvom našich skúsených partnerov. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a prioritou pre nás zostáva spokojnosť našich klientov i profesionálny prístup.

Okrem týchto potrebných zabezpečení vykonávame aj klasickú sprostredkovateľskú činnosť v oblasti všetkých nehnuteľností (predaj/kúpa/prenájom/odkúpenie nehnuteľnosti/sťahovanie/doprava). Naši klienti majú dopravu pri sťahovaní grátis!

Garanciou špičkových služieb a prístupu je aj konateľ Kolesár reality s.r.o., ktorý pôsobí úspešne v oblasti realít ako vlastník a manažér nepretržite už 21 rokov. Je za ním množstvo úspešne vykonanej práce a veľa klientov, ktorí poznajú meno Tomáš Kolesár. S dôverou sa na neho obráťte na telefónnom čísle +421 907 915 475.

Nábor Nehnuteľnosti

Staňte sa jednoducho spolupracovníkom !!!

Ponúkame: zaujímavé finančné ohodnotenie. Poznáte niekoho známeho alebo rodinného príslušníka kto chce predať alebo prenajať nehnuteľnosť ?? Spojte sa so mnou a ja sa s Vami rozdelím z mojej odmeny za úspešne vykonaný obchod. Ponuka pre finančných sprostredkovateľov: ak máte záujem s nami spolupracovať, za vaše tipy na predávajúcich klientov ponúkame odmenu z našej provízie. Dohodnite si so mnou stretnutie.

Tomáš Kolesár
+421 907 915 475