Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

O nás

PRAKTICKÉ DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI 

Podstatná časť našej klientely sú starší občania - dôchodcovia a pochádzajú z doporučení našich spokojných klientov.

Len za posledné roky sme predali a prenajali nehnuteľnosti s 95 % úspešnosťou. 

Spoločnosť Kolesár reality s.r.o. zaisťuje komplexný servis pri realizácii kúpy nového bývania a jeho financovania už 23 rokov. Financovanie kúpy aj pre živnostníkov a podnikateľov zabezpečujeme prostredníctvom našich skúsených partnerov. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a prioritou pre nás zostáva spokojnosť našich klientov i profesionálny prístup.

Sme súčasťou združenia ZRKS, ktorý je najväčším realitným združením na Slovensku. Zaviazali sme sa dodržiavať Etický kódex združenia www.zrks.sk. ZRKS ako jediné združenie na Slovensku vlastní svoj realitný portál www.zoznamrealit.sk Nehnuteľnosti a reality | Zoznam realít (zoznamrealit.sk)

Okrem potrebných zabezpečení pre klientov, vykonávame aj klasickú sprostredkovateľskú činnosť v oblasti všetkých nehnuteľností (predaj/kúpa/prenájom/odkúpenie nehnuteľnosti/rekonštrukcie/sťahovanie/doprava). Naši klienti majú dopravu pri sťahovaní grátis!

Garanciou špičkových služieb a prístupu je aj konateľ Kolesár reality s.r.o., ktorý pôsobí úspešne v oblasti realít ako vlastník a manažér nepretržite bez prestávky už 23 rokov. Je za ním množstvo úspešne vykonanej práce a veľa klientov, ktorí poznajú meno Tomáš Kolesár. S dôverou sa na neho obráťte na telefónnom čísle +421 907 915 475.

Nábor Nehnuteľnosti

Staňte sa jednoducho spolupracovníkom !!!

Ponúkame: zaujímavé finančné ohodnotenie. Poznáte niekoho známeho alebo rodinného príslušníka kto chce predať alebo prenajať nehnuteľnosť ?? Spojte sa so mnou a ja sa s Vami rozdelím z mojej odmeny za úspešne vykonaný obchod. Ponuka pre finančných sprostredkovateľov: ak máte záujem s nami spolupracovať, za vaše tipy na predávajúcich klientov ponúkame odmenu z našej provízie. Dohodnete sa so mnou.

Tomáš Kolesár
+421 907 915 475