spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

O nás

PRAKTICKÉ DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI 

Podstatná časť našej klientely pochádza z doporučení našich spokojných klientov. Len za posledný rok sme predali a prenajali nehnuteľnosti s 90 % úspešnosťou.

Spoločnosť Kolesár reality s.r.o. zaisťuje komplexný servis pri realizácii kúpy nového bývania a jeho financovania. Financovanie kúpy aj pre živnostníkov a podnikateľov. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a prioritou pre nás zostáva spokojnosť našich klientov i profesionálny prístup.

Okrem týchto potrebných zabezpečení vykonávame aj klasickú sprostredkovateľskú činnosť v oblasti všetkých nehnuteľností (predaj/kúpa/prenájom/odkúpenie nehnuteľnosti/sťahovanie/doprava). Naši klienti majú dopravu pri sťahovaní grátis!

Garanciou špičkových služieb a prístupu je aj konateľ Kolesár reality s.r.o., ktorý pôsobí úspešne v oblasti realít ako vlastník a manažér už 18 rokov. Je za ním množstvo úspešne vykonanej práce a veľa klientov, ktorí poznajú meno Tomáš Kolesár. S dôverou sa na neho obráťte na telefónnom čísle +421 907 915 475.

Nábor

Chcete sa stať maklérom v spoločnosti Kolesár reality s.r.o.? Neváhajte, pomôžeme a poradíme vám. Ponúkame: zázemie – know how – zaujímavé finančné ohodnotenie (až 70 %). Ponuka pre finančných sprostredkovateľov: ak máte záujem s nami spolupracovať, za vaše tipy na predávajúcich klientov ponúkame 30 % odmenu z našej provízie. Ponuka pre tipérov: za váš tip na kupujúceho klienta ponúkame 30 % odmenu z našej provízie. Dohodnite si so mnou stretnutie.

Tomáš Kolesár
+421 907 915 475