spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Popis nehnuteľnosti

RealityKolesár ponúka na predaj rodinný dom na Terchovskej ulici v Košiciach - Sever. RD sa nachádza v lukratívnej časti mesta Kalvária – Sever, ktorá sa vyznačuje dobrou dostupnosťou, vynikajúcou polohou a samotný dom je v tichej nepriechodnej ulici. Je orientovaný na slnečné svetové strany s výhľadom na kostol.

Ide o stavbu RD s jedným podzemným podlažím a dvomi nadzemnými podlažiami na pozemku 502 m2. Rozmery: 1PP 136 m2, 1NP 102 m2, 2NP 100 m2, Terasa 30 m2.(368 m2) úžitkovej plochy mimo altánku a pivnice /skladu a wc/ pod altánkom.

Podzemné podlažie je projektované ako technické, nachádza sa v ňom hromadná garáž aj pre štyri štandardne veľké autá, technická miestnosť s kotolňou /slúži tiež ako fitness/a schodisko do obytnej časti.

Na 1. podlaží sa nachádza veľká vstupná chodba, WC s umývadlom, kuchyňa a jedáleň

spojená s halou s východom na terasu a pozemok, schodisko na 2. podlažie.

Na 2. podlaží sa nachádza schodisko s chodbou, 2 detské izby s prechodnou spoločnou kúpeľňou /sprcha a WC/, spálňa s interiérovou vaňou a kúpeľňou s WC, ktorá má veľký sprchový kút za presklenou stenou, práčovňa. Na zatrávnenom pozemku s mladými stromami je altánok s WC, miestom na kuchyňu a pivnica pod povrchom ako budúca vináreň. Altán poskytuje príjemné posedenie s pekným pohľadom.

Obvodové steny podzemného podlažia v časti od svahu sú z betónových tvárnic.

Obvodové steny nadzemných podlaží sú z pórobetónových tvárnic YTONG so zateplením, okná nemecké plastové s trojizolačným sklom a vonkajšími elelektronicky ovládanými tieniacimi roletami, strecha je pokrytá tmavohnedou plechovou krytinou Powertekk Nordic s povrchom z drveného kameňa. Kvalitný systém kúrenia so zásobníkom. Podlahové kúrenie v celom dome. Široká vstupná automatická brána do garáže. Podlaha veľkoformátová talianska krytina 3 x 1 m. Kuchyňa Zeno a spotrebiče Miele, Dom ako celok je vybavený a zariadený iba najmodernejším technickým vybavením a prvkami najvyššej rady, vrátane sanity, batérií, obkladov, veľkoformátového skla, vstavaných skríň atď.

Na dome je potrebné niektoré povrchy pri vstupe, na terase a v altánku dokončiť podľa vlastných predstáv klienta. Na terase môže byť zimná záhrada, iba terasa alebo menší bazén atď. Taktiež na zabezpečovacie zariadenia a čidlá CO2 doplniť senzory. Na terase môže byť zimná záhrada, iba terasa, bazén atď.

Všetky fotky sú tiež na  realitykolesar. Cena:  698.900,-€. Bezpečný právny aj finančný servis pre zabezpečenie prevodu a financovania je v cene a zdarma ! V prípade záujmu volajte 0907 915 475 alebo zašlite správu,  mail – Tomáš Kolesár.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
novostavba
Plocha pozemku:
502 m2
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
Ytong
Zateplený objekt:
áno

Virtuálna prehliadka

 

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Tomáš Kolesár

Tomáš Kolesár

konateľ, maklér

  • Slovensky
  • English

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti