Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Kolesár reality predáva byty, Mokrance, Košice okolie

Obec: Mokrance
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 2-izbový byt
Iné:
125 000 €

Popis nehnuteľnosti

Developer projektu Zelené Mokrance, spoločnosť Mokrance Invest družstvo si Vám po realizácií viacerých úspešných projektov ( Rezidencia Malá Ida, výstavba rodinných domov – Šemša, Bukovec a. i.) v I. etape dovoľuje ponúknuť na predaj energeticky úsporné bývanie v dvojizbovom byte v rezidencii Zelené Mokrance - nachádzajúcej sa juhovýchodne od Košíc- iba pol hodinu jazdy autom, 21 minút od priemyselného parku Valaliky (Volvo car Kosice) a len na skok od Moldavy nad Bodvou.

Cena: 125 000 € vrátane parkovacieho státia

Obytná plocha: 48,8 m2 Balkón: 8,1 m2 Sklad: 5,2 m2 Celková úžitková plocha: 62, 10 m2

Dispozícia bytu: Dvojizbový byt sa nachádza na 4. NP bytového domu. Orientácia bytu je na juhozápad, čím je zabezpečené dostatočné preslnenie v priebehu celého dňa. Dispozičné riešenie bytu je minimalistické a moderné, čo ocenia najmä mladé páry, prípadne jednotlivci, ktorí pre seba hľadajú finančne dostupné štartovacie bývanie.

Byt pozostáva z kuchyne spojenej s jedálňou a obývacou izbou, ktoré sú otvorené a vytvárajú tak spoločný denný priestor určený na trávenie voľného času. Za presklenými francúzskymi oknami sa v obývacej časti bytu balkón, ktorý je vhodný napr. na večerné posedenie s priateľmi. Byt má samostatnú nepriechodnú izbu, s ktorej sa taktiež dostaneme na balkón, samostatnú kúpeľňu, vedľa ktorej sa nachádza samostatné WC.

Cena: 170 000 € vrátane parkovacieho státia Obytná plocha: 73 m2 Sklad: 3,8 m2 Úžitková plocha: 76,80 m2 Predzáhradka: 33 m2

Dispozícia bytu: Trojizbový byt sa nachádza na prízemí bytového domu. Orientácia bytu je na juhozápad, čím je zabezpečené dostatočné preslnenie v priebehu celého dňa. Dispozičné riešenie bytu je minimalistické a moderné, čo ocenia najmä mladé páry a rodiny s deťmi. Byt pozostáva z kuchyne spojenej s jedálňou a obývacou izbou, ktoré sú otvorené a vytvárajú tak spoločný denný priestor určený na trávenie voľného času. Za presklenými francúzskymi oknami sa v obývacej časti bytu nachádza predzáhradka, ktorá je vhodná napr. na večerné posedenie s priateľmi. Byt má samostatnú nepriechodnú spálňu, izbu vhodnú napr. ako detská izba alebo pracovňa, pričom aj z týchto izieb sa francúzskymi oknami dostaneme na predzáhradku. V byte sa nachádza taktiež samostatná kúpeľňa, vedľa ktorej sa nachádza samostatné WC. Výnimočnosť tohto bytu spočíva v tom, že disponuje aj samostatným šatníkom, ktorému sa určite potešia všetky nákupné maniačky a maniaci.

Mesačné náklady na bývanie: Vďaka využitiu obnoviteľných zdrojov energie (tepelné čerpadlo, fotovoltické panely, ekologický spôsob nakladania s dažďovými vodami) sú mesačné náklady na bývanie menej ako 100 €, vďaka čomu sa nemusíte báť, že Vám z Vášho mesačného rozpočtu ukroja vysokú čiastku.

Dôležité termíny: Zahájenie výstavby: 3Q/2024 Ukončenie výstavby: 3Q/2025 Kolaudácia: 4Q/2025

Lokalita: Obec Mokrance s 1370 obyvateľmi leží 27 km juhozápadne od Košíc v západnej časti Košickej kotliny na prítoku potoka Ida. Mokrance ležia neďaleko mesta Moldava nad Bodvou, ktorá sa v posledných rokoch môže pýšiť masívnym rozvojom novej výstavby a občianskej vybavenosti, vďaka ktorej dokáže ponúknuť svojim obyvateľom uspokojenie všetkých ich potrieb od základných (materská škola, základná škola, potraviny Fresh, Milk-Agro, všeobecný lekár pre deti a dorast) až po osobité (školský klub, kozmetický salón, kaviareň, turistika). Aj keď obec nemôže zabezpečiť uspokojenie všetkých Vašich potrieb, jej priaznivá lokácia v blízkosti mesta Moldavy nad Bodvou a Košíc Vám to dozaista vynahradí.

V prípade, ak sa rozhodnete bývať v rezidencii Zelené Mokrance, poskytneme Vám kompletný právny servis vrátane pomoci pri vybavení hypotekárneho úveru tak, aby bol pre Vás celý proces plynulý a bez starostí.

Kontakt: V prípade záujmu nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať na t.č. 0907 99 77 99, resp. prostredníctvom e-mailu na adrese info@zelenemokrance.sk.

Radi Vám zodpovieme všetky otázky. Viac informácií aj virtuálnu prehliadku nájdete na stránke: https://www.zelenemokrance.sk/

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
62 m2
Podlahová plocha:
49 m2
Skladová plocha:
5 m2
Stav:
novostavba
Balkón:
áno
Rok výstavby:
2024
Rok kolaudácie:
2025
Celková plocha:
62 m2
Plocha balkóna:
8 m2
Počet balkónov:
1
Vykurovanie - centrálne:
áno
Vykurovanie - podlahové:
áno
Internet:
áno
Optická sieť:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Tomáš Kolesár

Tomáš Kolesár

konateľ, maklér

  • Slovensky
  • English
  • Pусский

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti